Ben je een nieuwe leerling?
Nieuw op het Ubbo Emmius
Bent u een ouder?
Informatie voor ouders
Inloggen UbboNet
Inloggen UbboNet

Nieuwsoverzicht alle locaties

In onderstaand overzicht vind je nieuws van alle locaties van onze scholengemeenschap. Nieuws voor ouders en leerlingen over activiteiten, de jaarplanning, fotoboeken en andere specifieke informatie, vind je vanuit privacy-overwegingen op een afgeschermde omgeving: UbboNet. 

Certificaatuitreiking plusprogramma’s

Aan de Maarsdreef krijgen op donderdag 29 juni twee groepen leerlingen een bijzonder certificaat voor de extra inspanningen die zij dit jaar hebben geleverd. De eerste groep wordt gevormd door vwo-leerlingen die een vwo+ module (KCV of Science) hebben gevolgd. De tweede groep wordt gevormd door leerlingen van vmbo tl, havo en vwo die hebben deelgenomen aan het Plus op maat-programma.

 
Tijdens deze avond markeren we op feestelijke wijze de bijzondere prestatie die deze leerlingen hebben geleverd. Alle leerlingen ontvangen een certificaat waarop deze prestatie ook is vastleggen. 

 

Lees meer
Certificaatuitreiking plusprogramma’s

Geslaagde leerlingen 1e tijdvak Sportparklaan

Vandaag de uitslag van het vmbo-examen. We zijn trots op onze leerlingen. 94% geslaagden! Vanmiddag kregen de geslaagde leerlingen een geweldig onthaal op school. Van harte gefeliciteerd allemaal!

Economie Basis 4

Romeo Bos, Stadskanaal; Manon Brons, Sellingen; Naomi Brouwer, Stadskanaal; Patrick Bruins, Annen; Dylan Buis, Wildervank; Silvan Bulten, Stadskanaal; Michael Drenthe, Stadskanaal; Daniek van Gilsbeek, Stadskanaal; Xander Hartkamp, Gasselternijveen; Randy Kaman, Oude Pekela; Arwen de Koe, Stadskanaal; Misha Kooiman, Stadskanaal; Nick Kriegsman, Stadskanaal; Shirley van der Mey, Nieuw Buinen; Bob Oeben, Gieterveen; Nathaniël Orsel, Stadskanaal; Irana Remmelts, Gasselternijveen; Charlotte Ruben, Stadskanaal; Duuc Smalbil, Stadskanaal; Rosanna Smidt, 2e Exloërmond; Kevin Tobben, Musselkanaal; Nathalie Tuize, Stadskanaal; Fabiola Volkers, Alteveer; Owen de Vries, Stadskanaal; Swen Wolters, Stadskanaal

Economie Kader 4

Mahad Ahmed, Ter Apel; Max Appeldorn, Musselkanaal; Max Bakker, Stadskanaal; Sven de Boer, Stadskanaal; Jesse van Bruggen, Stadskanaal; Ronel Buist, Stadskanaal; Demi Corpeleijn, Musselkanaal; Youri Craanen, Stadskanaal; Tim Dijkhuis, Stadskanaal; Celine Dijkstra, Stadskanaal; Krystian Gajewski, Nieuw-Buinen; Kim Geertsema, Onstwedde; Daniel van Goor, Vlagtwedde; Frank Groenendijk, Drouwenermond; Cas Groenewold, Eerste Exloërmond; Pim Hakkert, Stadskanaal; Jarno Herder, Gasselternijveen; Sven Hoogland, Stadskanaal; Mandy Houwen, Stadskanaal; Frans de Jager, Ter Apel; Rutger de Jeu, Stadskanaal; Eva Kahlmann, Stadskanaal; Arjan Kamps, Gieterveen; Fabienne Klein, Musselkanaal; Kevin Koops, Stadskanaal; Ingmar Kost, Musselkanaal; Job Kremers, 2e Exloërmond; Sander Kuiper, Musselkanaal; Joran Meijer, Gasselternijveen; Richard van der Meulen, Drouwenermond; Esmee Meulman, Vledderveen; Justin Musch, Stadskanaal; Luan Mustafa, Stadskanaal; Remon Oosterhoff, Stadskanaal; Tjibbe Overdiep, Stadskanaal; Sander Ploeger, 2e Exloërmond; Leonie Poelman, Nieuw Buinen; Yousif Ramo, Stadskanaal; Jarno Remmelts, Gasselternijveen; Mattheijs Scheper, Stadskanaal; Margo Schoenmaker, Musselkanaal; Melvin Teelken, Stadskanaal; Maikel Venema, Gasselternijveen; Max de Vries, Stadskanaal; Bart Wardenburg, Stadskanaal; Brian Werkman, Drouwenermond; Chantal de Winter, Stadskanaal; Pieter van der Zwaag, Nieuw Buinen; Raoul van der Zwaag, Nieuw Buinen

Techniek Basis 4

Arno Bakker, Stadskanaal; Stan Bakker, Vlagtwedde; Daan de Boer, Stadskanaal; Jan-Willem Buze, Musselkanaal; Brian Drenth, Stadskanaal; Gerjan Eefting, Nieuw Buinen; Justin Geertsema, Stadskanaal; Peter Gerrits, Musselkanaal; Arjan de Groot, Vlagtwedde; Dylan Harmans, Nieuwe Pekela; Jordy Hoving, Nieuw-Buinen; Hans Janknegt, Musselkanaal; Thijs Kremer, 2e Exloërmond; Rick Kunst, Nieuw-Buinen; Twan Leeuwerik, Stadskanaal; Jorian Lubben, Nieuwe Pekela; Arne Meerman, Stadskanaal; Eridon Mulaj, Stadskanaal; Jesper Nonkes, Musselkanaal; Tim Oosting, Alteveer; Jarno Prins, Wildervank; Katrin Rengers, Musselkanaal; Marc Roelfsema, Stadskanaal; Bjorn Schepers, Musselkanaal; Noah Schuur, Musselkanaal; Dennis Spreen, Stadskanaal; Jarco Wijnholds, Stadskanaal; Erik Woltjer, Nieuwe Pekela

Techniek Kader 4

Anja de Boer, Nieuwe Pekela; Frank Boltjes, Alteveer; Lorenzo Boor, Musselkanaal; Kristian Bruggers, Onstwedde; Joran Dost, Vledderveen; Sylvester Ellen, Stadskanaal; Joren Frans, Ter Apel; Davey Gersonius, Nieuw Buinen; Donetello Graanoogst, Nieuw-Buinen; Marvin Groothuis, Stadskanaal; Robin Groothuis, Nieuw Buinen; Twan Hebels, Nieuw-Buinen; Jornick Hilgen, Stadskanaal; Gerwin Horlings, Alteveer; Ali Janssen, Ter Apel; Dick Kamies, Mussel; Jens Kampen, 2e Exloërmond; Robbin Klasens, Musselkanaal; Sven Klein Ligtenberg, Musselkanaal; Jarno Kok, Stadskanaal; Lars Kolthof, Nieuw Buinen; Niels Korvemaker, Buinen; Thorsten Leeuw, Vledderveen; Jan Leever, 2e Exloërmond; Wilfred Masclé, Stadskanaal; Tom Mensen, Eerste Exloërmond; Joey Mensink, Musselkanaal; Marvin Mulder, Musselkanaal; Sayan Nagalingam, Stadskanaal; Robert-Jan Oving, Buinen; Jarno te Raa, Onstwedde; Gijs Rorije, Stadskanaal; Jordy Scholte, Gasselternijveen; Bart Schutte, Alteveer; Tom van der Schuur, Nieuwe Pekela; Nick ten Seldam, Alteveer; Niek Soer, Alteveer; Nick Tiepel, Stadskanaal; Dirk-Jan Top, Stadskanaal; Roy Veeninga, Nieuw Buinen; Harris Vieregge, Vlagtwedde; Yorn Wieldraaijer, Nieuw Buinen; Hugo Wind, 1e Exloërmond; Martin Witteveen, Ter Apel; Melvin Wubs, Musselkanaal; Ahmad Zinati, Stadskanaal

Zorg Basis 4

Bryan Arends, Vlagtwedde; Yanissa Bresser, Gasselternijveenschemond; Colinda van Engelen, Stadskanaal; Moêscha Greven, Musselkanaal; Lianne Heis, Stadskanaal; Joyce Jakobs, 2e Exloërmond; Lisanne Kamst, Musselkanaal; Simone Middelbos, Buinen; Eline Pielaat, Nieuw-Buinen; Eva Poppema, Stadskanaal; Rianne Rosing, Stadskanaal; Rianne Sap, Vlagtwedde; Esmée Schoo, Musselkanaal; Mellany Stel, Vlagtwedde; Danicha Straatman, Sellingen; Charissa Stratingh, Stadskanaal; Nuur Toma, Stadskanaal; Dian Vroom, Mussel; Rosan van der Wal, Gasselternijveenschemond

Zorg Kader 4

Rowena Aarts, Stadskanaal; Jeroen Boer, Stadskanaal; Richelle Boor, Stadskanaal; Alina Giezen, Musselkanaal; Fleur Giezen, Stadskanaal; Jerusha Ham, Stadskanaal; Nadiah Hansen, Drouwen; Lieselot van Hoeyveld, Buinerveen; Lydia Hofstra, Stadskanaal; Bianca Hulzebos, Onstwedde; Charlotte Hummel, Buinerveen; Kyra Jennekens, Musselkanaal; Ilse Klein, Nieuw Buinen; Demi Kloeze, Gasselternijveen; Jeanette Koster, Musselkanaal; Eva-Maria Mante, Nieuw Buinen; Mandy Mollema, Tweede Exloermond; Shauri Mols, Stadskanaal; Annelies Nijenbanning, Stadskanaal; José Nijholt, Stadskanaal; Davin Norder, Stadskanaal; Céline Oldenziel, Stadskanaal; Latisha van der Pol, Stadskanaal; Kirsten Raangs, Valthermond; Carola Raatjes, Onstwedde; Denise Raatjes, Nieuwe Pekela; Claudia Roelfsema, Nieuw Buinen; Marije Sanders, Nieuw Buinen; Nathalie Schrik, Stadskanaal; Xaviera Selfhout, Musselkanaal; Dyonne Siersema, Gasselternijveenschemond; Terra Speelman, Gieterveen; Adrienn Szabó, Musselkanaal; Zhuzhan Valstar, Onstwedde; Britt Venema, Stadskanaal; Sanne Vloo, Mussel; Ingemar Vos, Stadskanaal; Marieke Vos, Neurhede D; Nadine de Vrieze, Stadskanaal; Esmée Walters, Stadskanaal; Odette Warmink, Gasselternijveen; Daphne Westendorp, Mussel; Niels Wösten, Stadskanaal; Lonneke Zuurman, Stadskanaal

Lees meer
Geslaagde leerlingen 1e tijdvak Sportparklaan

Geslaagden locatie Stationslaan

Van harte gefeliciteerd, hieronder alle geslaagde HAVO / VWO leerlingen van de locatie Stationslaan.

Lees meer
Geslaagden locatie Stationslaan

Geslaagde leerlingen locatie Engelandlaan

VAN HARTE GEFELICITEERD!

Hierbij de namen van alle geslaagde leerlingen:

Lees meer
Geslaagde leerlingen locatie Engelandlaan

Wij feliciteren onze geslaagden

Wij feliciteren onze geslaagde eindexamenkandidaten, 1e tijdvak 2017 - Ubbo Emmius Winschoten

VMBO TL

Esmee Dijk, Blauwestad; Benjamin Hoekstra, Blauwestad; Ruth Hazekamp, Blijham; Lisanne de Wit, Drieborg; Amber Cerfontain, Midwolda; Raymond Imminga, Midwolda; Joris Mellema, Midwolda; Zoë Roobol, Nieuwolda; Manon Briek, Oostwold; Anouk Jansen, Oude Pekela; Else-Marieke Robben, Oude Pekela; Emily Meek, Scheemda; Luca Bone, Westerlee; Simone Brouwer, Westerlee; Ruben Glazenborg, Westerlee; Melina Telkamp, Westerlee; Laura Datema, Winschoten; Stephan Heethuis, Winschoten; Melvin Katuin, Winschoten; Kas Middelbos, Winschoten; Jill Petrusma, Winschoten; Anouk Pijning, Winschoten; Ramon Pijning, Winschoten; Joël Pijper, Winschoten; Chimène Remmers, Winschoten; Carolien Vegter, Winschoten; Tim Wiekens, Winschoten.

 

VMBO GL

Sport & Dienstverlening: Rolf van Dijk, Bad Nieuweschans; Fleur Kampijon, Heiligerlee; Daan Breijaen, Winschoten; Rachelle de Groot, Winschoten; Julia Hoven, Winschoten; Vera Renken, Winschoten; Frank Wierda, Winschoten.

Theater & Dienstverlening: Natalie Prak, Bunde; Eline Struijk, Oostwold; Dewey Everts, Winschoten; Nalisia de Wolff, Winschoten.

Zorg & Welzijn breed: Marieke Dik, Oude Pekela; Monique Everhardus, Scheemda.

 

VMBO KB

Sport & Dienstverlening: Yannick Drent, Finsterwolde; Wesley Verheul, Finsterwolde; Raoul Gremmer, Heiligerlee; Amber Buurke, Meeden; Pascal Dijkhuis, Scheemda; Marloes Potze, Scheemda; Rowan de Zwart, Scheemda; Corné Noordman, Wagenborgen; Dominique Aardema, Winschoten; Ramon AB, Winschoten; Luca Blokker, Winschoten; Kelsey Boschma, Winschoten; Yannick Boven, Winschoten; Justin Heeres, Winschoten; Vera Martena, Winschoten; Mo Oosterveld, Winschoten, Frank Ouwerkerk, Winschoten, Sander Vos, Winschoten; Hedwig Zomerman, Winschoten

Theater & Dienstverlening: Matthijs Brugma, Blijham; Jorik Hazekamp, Blijham; Kirsten Katsmar, Nieuweschans.

Zorg & Welzijn breed: Djelizza Stroo, Bellingwolde; Kirsten Gernaat, Oude Pekela; Emma van Strien, Scheemda; Carlijn Hiemstra, Westerlee; Maurice Christians, Winschoten; Sanne Ernst, Winschoten; Djessy Klei, Winschoten; Tanja Niewzwaag, Winschoten; Kely Prijt, Winschoten; Esmée Reitsma, Winschoten; Ingrid Schrage, Winschoten; Merel Spies, Winschoten.

 

VMBO BB

Sport & Dienstverlening: Auke Guikema, Blijham; Ramon Hilbrands, Finsterwolde; Gijs de Boer, Midwolda; Sanne Karelse, Midwolda; Nick Wiegman, Midwolda; Roy van der Ploeg, Scheemda; Fransien Scheper, Veendam; Robin Buze, Winschoten; Sem Dargel, Winschoten; Youri Dekker, Winschoten.

Theater & Dienstverlening: Luuk Feikens, Midwolda; Adriana Venrooij, Nieuwolda; Samantha Woudstra, Winschoten.

Zorg & Welzijn breed: Saritha Sardjoepersad, Midwolda; Michelle Meijer, Nieuweschans; Amber Kuijer, Winschoten; Kimberley Rath, Winschoten; Miranda Remmers, Winschoten; Tobias Steenhuis, Winschoten.

Lees meer
Wij feliciteren onze geslaagden

Geslaagden 1e tijdvak 2017

Wij feliciteren onze geslaagde eindexamenkandidaten, 1e tijdvak 2017

Lees meer
Geslaagden 1e tijdvak 2017

Geslaagde leerlingen locatie Veendam eerste tijdvak 2017

Geslaagde eindexamenkandidaten 1e tijdvak 2017

Ubbo Emmius Veendam

Wij zijn trots op onze leerlingen!

Vmbo-GL/TL

economie: Mette Bolhuis, Zuidbroek; Olivier Bruining, Zuidbroek; Thijs Gernaat, Zuidbroek; Danique Martens, Veendam; Janel Pruis, Wildervank; Aleksandra Reznitsjenko, Veendam; Chris Ruben, Borgercompagnie; Harriët Schalkx, Veendam; Mara Smit, Zuidbroek; Andreas de Vries, Veendam.

landbouw: Louise Coopmans, Muntendam.

techniek: Damian Bos, Veendam; Henk Brinkman. Zuidbroek; Ruben Lieben, Wildervank; Mark Meijer, Muntendam; Xander van der Meulen, Zuidbroek; Hielke Stuiver, Veendam; Vincent de Vree, Zuidbroek.

sport en dienstverlening: Linda Salomons, Assen.

zorg en welzijn: Esmée Dijkstra, Veendam; Maureen van Eden, Veendam; Naomi Haneman, Veendam; Tessa Homan, Wildervank; Joyce de Koe, Wildervank; Lisa Kosse, Zuidbroek; Jodi Löhr, Veendam; Kimberly Stevens, Veendam.

Vmbo-KB

sport en dienstverlening: Thijs Bos, Veendam; Janneke Brink, Veendam; Lars Jager, Muntendam; Nando Westerhof, Veendam.

theater en dienstverlening: Ilja Haan, Wildervank; Sanne Huft, Hoogezand; Thorin Kremer, Zuidbroek; Nina Lokken, Hoogezand; Noah Weijenberg, Visvliet.

zorg en welzijn: Desiree Cornelius, Wildervank; Nina Creteer, Veendam; Eldrid Goote, Wildervank; Daphne Hut, Veendam; Amaya Meijer, Veendam; Janine Norder, Muntendam; Naduah Stockmann, Wildervank; Myrthe Timmer, Wildervank; Joannet Wieringa, Veendam.

Lees meer
Geslaagde leerlingen locatie Veendam eerste tijdvak 2017

BOTSS Week van de Techniek van start

Maandagochtend 15 mei gaf Wethouder Hamster het startschot voor de BOTSS Week van de Techniek. Dit deed hij samen met Yannick Reij (winnaar Noorderpoort Jaarprijs 2017) en zo’n 50 basisschoolleerlingen van OBS de Linderakkers, OBS de Linde en OBS de Meander. 

Lees meer
BOTSS Week van de Techniek van start

De examens zijn begonnen

Wij wensen onze eindexamenleerlingen de komende weken heel veel succes toe!

Lees meer
De examens zijn begonnen

Ubbo Emmius en FC Groningen starten samenwerking

Ubbo Emmius Winschoten heeft dinsdag 11 april een overeenkomst getekend met FC Groningen. De Trots van het Noorden en de gezondste school van Nederland hebben elkaar gevonden in een gezamenlijke passie: sport. 

Lees meer
Ubbo Emmius en FC Groningen starten samenwerking