Geslaagden Ubbo Emmius locatie Winschoten

Wij feliciteren onze geslaagde eindexamenkandidaten, 1e tijdvak 2018 - Ubbo Emmius Winschoten

 

Geslaagde kandidaten Ubbo Emmius Winschoten 2018:

VMBO TL

Beerta: Demi Kerbof; Blijham: Renke Nieman; Heiligerlee: Chéverny Cerfontain, Ilona Nicolaas; Midwolda: Tonnie Borisova, Jeron Bosch; Esmee Vos; Nieuwolda: Tom de Vries; Oostwold: René Noor, Elisah van der Sluis; Oude Pekela: Aron de Vries; Scheemda: Isca Dijkman, Marco Glazenborg, Michael Goossens; Axel Heeren, Cheryll Jansen, Tim Keijer, Nikita Nijhof, Milan Takens; Westerlee: Irene Stam, Lieke Stam; Winschoten: Esmeé Greven, Celine Kiewiet, Sanne Koops, Mark Middelbos, Danella Pijning, Manon Weurding, Lars Wiekens.

 

VMBO GL

Sport & Dienstverlening: Beerta: Jesper de Veld; Nieuwe Pekela: Kelsey Foederer; Scheemda: Sanne Bleeker, Niels Koopman; Winschoten: Jasper Brink, Quinty de Pon, Jesper Brouwer.

Theater & Dienstverlening: Blijham: Judith Kor; Heiligerlee: Jiska de Groote; Midwolda: Phinah Cosman; Scheemda: Marlou Veld

 

VMBO KB

Sport & Dienstverlening: Beerta: Wiselie Kamphuis, Bart-Jan van der Schuur; Bellingwolde: Jop Bakker; Finsterwolde: Anouk Schuur; Heiligerlee: Stefan Zwarts; Midwolda: Sanne Karelse; Scheemda: Anouk Dreijer, Thom Hensens, Marco Landman; Wagenborgen: Jasper Berends; Winschoten: Maidina Abulikemu, Xander Dekker, Leonie Haan, Vera Hassinck, Cynthia Hiemstra, Merel Hilgenga, Demi Meis, Astrid de Vries.

 

Theater & Dienstverlening: Beerta: Joey Claase, Melika Shahkhali Elahi; Wagenborgen: Camilo van der Ven; Winschoten: Steffan Bloem, Pascal Houwen; Angel Kostwinder, Soraya Sayad, Ashera Westra.

 

Zorg & Welzijn breed: Bad Nieuweschans: Dewi van Dijk; Finsterwolde: Maël Vuurens, Manon Heijenga; Midwolda: Rianne Gremmer, Lisa Wesseling; Westerlee: Laura Prins; Winschoten: Aniek Abee, Naomi Brijk, Jennifer Hadderingh, Fleur Pieters, Indy Rijks, Niké Smit.

 

 

VMBO BB

Sport & Dienstverlening: Blijham: Ilse Johannes; Drieborg: Kevin Telkamp; Heiligerlee: Jarno Jonker; Veelerveen: Jarno van der Laan; Wagenborgen: Isabelle Brouwer; Westerlee: Thijs Bruinenberg; Winschoten: Anthony van Driel, Michel Hartman, Rachel van Putten, Nick Raatjes, Kelvin Swijgman, Ronja Tilma, Dennis Tuin.

 

Theater & Dienstverlening: Blijham: Leonie Bronsema; Heiligerlee: Theun Wending, Yasmina Buiter; Veendam: Nick Stulen; Winschoten: Larissa Kuiper, Aren Nagoeljan.

 

Zorg & Welzijn breed: Heiligerlee: Ryan Drent; Midwolda: Lianne Timmer; Winschoten: Demi Boven, Talitha Eising, Yamila Huft, Naomi Hulzebos, Waninka Landu Nguala, Robine Leemburg, Nikita Lindeman, Merel Prijt, Melissa Schram.