Geslaagd!

Gefeliciteerd!

Wij feliciteren alle geslaagden van het vmbo met het behalen van hun diploma!

Dit zijn al onze geslaagden:


VMBO TL

Mylja Bos, Oostwold; Sven Hegger, Scheemda; Rick Hensens, Scheemda; Bodie Karelse, Midwolda;  Adyl Kessels, Midwolda; Lennard Kooistra, Winschoten; Thimo Koolhof, Oude Pekela; Elise Kor, Blijham; Danny Robbes, Winschoten; Lars Sportel, Midwolda; Derk Steenhuis, Midwolda; Erik Veldkamp, Winschoten; Bart Veldman, Midwolda, Elizabeth Wiekens, Winschoten; Danny de Wit, Mussel.

 

VMBO GL

Sport & Dienstverlening: Guus van Muijlwijk, Finsterwolde.

Theater & Dienstverlening: Emma Marquering, Winschoten; Doesjka Vuurens, Finsterwolde; Carmen van der Zwaag, Winschoten.

Zorg & Welzijn breed: Daniëlle Vermeul, Winschoten; Sanne de Vries, Winschoten.

 

VMBO KB

Sport & Dienstverlening: Jorien Adriaans, Nieuw Beerta; Martijn Alting, Westerlee; Naschirah Blokker, Winschoten; Amber Boetes, Heiligerlee; Rick Boomsma, Winschoten; T’saadia Cosman, Midwolda; Anna Dokter, Oostwold; Elisa Dokter, Oostwold; Sharina Guikema, Blijham; Patrick Huiting, Winschoten; Lara Kerbof, Finsterwolde; Arnaud Kiewiet, Scheemda; Thijs Klappe, Winschoten; Anna Meenken, Winschoten; Bart Modderman, Scheemda; Nike Niezen, Winschoten; Wouter Siemens, Scheemda; Niek Smit, Scheemda; Chantal Vos, Blijham; Robbin Wolbers, Finsterwolde; Danny Wolthuizen, Winschoten.

Theater & Dienstverlening: Yvonne Adam, Finsterwolde; Mandy Cerfontain, Midwolda; Lisa van Dalen, Stadskanaal; Rozan van Heuvelen, Bad Nieuweschans; Anouk van der Land, Winschoten; Chantal Nobbe, Winschoten; Mandy Ufkes, Winschoten.

Zorg & Welzijn breed: Nina Boonstra, Winschoten; Melissa Boven, Westerlee; Priscilla Drent, Westerlee; Angelique Haan, Winschoten; Esmeé Kiewiet, Winschoten; Suzanne Landu Nguala, Winschoten; Chantal Mulder, Heiligerlee; Manon Pinkster, Scheemda; Melissa Venema, Finsterwolde.

 

VMBO BB

Sport & Dienstverlening: Leotrim Abazaj, Winschoten; Bryce Bakker, Winschoten; Melvin Boer, Winschoten; Bjarne Brouwer, Finsterwolde; Kim Bruintjes, Winschoten; Amber Buurke, Meeden; Danny Jager, Winschoten; Nicole Koeleman, Winschoten; Dennis Meulenkamp, Winschoten; Iris Oudekerk, Scheemda; Babette Steneker, Winschoten; Ramon Strootman, Scheemda; Daan Stuut, Veendam; Léon Tempel, Meeden.

Theater & Dienstverlening: Julian Feiken, Midwolda; Jorik Hazekamp, Blijham; Denise Kempinga, Winschoten; Chris Kosmis, Winschoten; Jordy Muurman, Blijham; Hendrik-Jan Reininga, Blijham; Jasmijn Rozeboom, Stadskanaal; Kenley Uil, Winschoten.

Zorg & Welzijn breed: Ellen Boiten, Winschoten; Vonda Bouma, Winschoten; Shana Dale, Winschoten; Emma van Eeken, Winschoten; Kimberley Haaijer, Wedde; Ilona Lich, Veendam; Joyce Schripsema, Winschoten; Lisa Winkel, Winschoten.