Nieuws

Gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma!

https://www.ubboemmius.nl/wp-content/uploads/2020/06/krant-advertentie-geslaagd-e1591364404940.jpg
05 juni 2020 Stadskanaal Sportparklaan

Ubbo Emmius Sportparklaan Stadskanaal, 2020

Wat zijn wij trots op onze leerlingen!
98% van onze leerlingen is geslaagd, waarvan 6 leerlingen cum laude.
14 kaderleerlingen hebben Engels met goed gevolg afgesloten op TL niveau.
En 2 basisleerlingen hebben Engels op kaderniveau afgesloten.

Van harte gefeliciteerd allemaal! En nu de vlag uit!

Namen met toestemming zijn geplaatst.

4 basis Dienstverlening & Producten

Keyon Jacobs, Bad Nieuweschans; Pasqualle Lutke, Stadskanaal; Nienke Postema, Musselkanaal; Dorinda Ramo, Stadskanaal; Jonneke de Roo, Onstwedde; Larissa Schuil, Stadskanaal

4 kader Dienstverlening & Producten

Sam Beens, Onstwedde; Vera Brinks, Musselkanaal; Angela Dijkhuis, Stadskanaal; Romy Dijkstra, Alteveer; Manon Hulshof, Nieuw-Buinen; Darwin Koppelaar, Alteveer; Leroy Meijer, Musselkanaal; Wylan Molema, Oude Pekela; Maaike Reints, Onstwedde; Joppe Sijpkes, Nieuw-Buinen; Sanne Snijders, Nieuw-Buinen; Jeroen Suk, Vlagtwedde; Jaïro Telkamp, Gasselternijveenschemond; Debby de Veen, Onstwedde; Deborah Woortman, Stadskanaal

4 basis Economie & Ondernemen

Nora Aytouna, Stadskanaal; Kimberly Bos, Stadskanaal; Mathijs Nonkes, Musselkanaal

4 kader Economie & Ondernemen

Milan Dumat, Stadskanaal; Désiree Goossen, Musselkanaal; Stefano Kunst, Stadskanaal; Jens Petersen, Stadskanaal; Rick Tieks, Musselkanaal

4 basis, Bouwen, Wonen & Interieur

Charlotte Kenter, Alteveer; Quinten Knol, Gasselternijveen; Dorian Kremer, Stadskanaal; Jeffry Mollenhof, Stadskanaal; Patrick Nobbe, Wedde

4 kader, Bouwen, Wonen & Interieur

Justin Böhle, Musselkanaal; Thijs van Dijken, Stadskanaal; Gydo Dol, Musselkanaal; Pascal Heller, Stadskanaal; Sophie Jannink, Stadskanaal; Ryan Koch, Stadskanaal; Marcel Kooijker, Vlagtwedde; Luuk Kremer, Tweede Exloërmond; Nykle Santing, Stadskanaal; Leon Wigchers, Stadskanaal

4 basis, Produceren, Installeren & Energie

René Beikes, Stadskanaal; Björn Dammer, Gasselternijveen; Teon de Graaf, Gasselternijveen; Leon Huiting, Wedde; Arek Kuipers, Sellingen; Niels Moorlag, Mussel; Remco Rosing, Stadskanaal; Rob Soer, Alteveer

4 kader Produceren, Installeren & Energie

Max Arnoldus, Bourtange; Rowen Beishuizen, Stadskanaal; Thomas de Booij, Gasselternijveenschemond; Nick Delfsma, Drouwenermond; Dennis Everts, Nieuw-Buinen; Demi Fokken, Stadskanaal; Kevin Grelling, Nieuw-Buinen; Pascal Hartholt, Nieuw-Buinen; Vincent Huiberts, Stadskanaal; Sander Iding, Stadskanaal; Sander Jansen, Onstwedde; Damiën Kruize, Stadskanaal; Kevin Meinders, Onstwedde; Jarno Mulder, Vlagtwedde; Milan Muller, Veelerveen; Larissa Niemeijer, Stadskanaal; Jovy van der Pol, Nieuw-Buinen; Sander van der Schoot, Stadskanaal; Dylano Schrik, Stadskanaal; Milan Tolner, Stadskanaal; Qüwen Türköglu, Stadskanaal; Kevin Wubs, Onstwedde; Leroy Zoet, Stadskanaal

4 basis Mobiliteit & Transport

Davey Barelds, Musselkanaal; Thijs Koopman, Vledderveen; Martijn Kuijpers, Stadskanaal; Egbert Oostingh, Drouwenermond

4 kader Mobiliteit & Transport

Daniel Gelling, Musselkanaal; Max van der Heide, Gieterveen; Bryan Kemper, Nieuw-Weerdinge; Ynze van Rooyen, Stadskanaal; Niek Starken, Musselkanaal; Marthijn Volders, Veelerveen; Rick de Vries, Nieuwe Pekela; Wouter Wanders, Buinerveen; Pascal Westerhof, Stadskanaal; Daan Wobbes, Musselkanaal

4 basis Zorg & Welzijn

Ilona Bakker, Gieterveen; Sabina Basic, Stadskanaal; Nienke Beekman, Nieuw-Buinen; Renée Beishuizen, Stadskanaal; Evelien de Boer, Nieuwe Pekela; Naomi Gersonius, Nieuw-Buinen; Lysanne Hilgen, Nieuw-Weerdinge; Marit Hoezen, Stadskanaal; Leanne Huiting, Stadskanaal; Anita van der Laan, Nieuwe Pekela; Annemarie Linker, Gasselternijveen; Lorraine Moed, Musselkanaal; Kim Weima, Drouwenermond

4 kader Zorg & Welzijn

Aarani Arunakirinathar, Stadskanaal; Joanna Bal, Vlagtwedde; Nienke Bartels, Stadskanaal; Kirsten Bieleveld, Nieuw-Buinen; Myrthe Boltjes, Stadskanaal; Esmée Boxman, Nieuwe Pekela; Naomi Haak, Ter Apel; Diana Hartkamp, Gasselternijveen; Danique Hebels, Stadskanaal; Bowien Hek, Stadskanaal; Jildou Hilgen, Stadskanaal; Marjolein Hilgen, Stadskanaal; Elise Jungman, Veendam; Harmen Koskamp, Vlagtwedde; Esther van der Kraats, Stadskanaal; Lotte Kuiper, Stadskanaal; Sharona Lap, Winschoten; Anna Mensen, Stadskanaal; Jasper Mensen, Mussel; Inge Modderman, Stadskanaal; Iris Niemeijer, Musselkanaal; Mandy Piening, Alteveer; Esmee Potgieter, Nieuw-Buinen; Roos Raadsveld, Stadskanaal; Kuna Santing, Stadskanaal; Femke Schouten, Borger; Kelsey Schutrup, Gasselternijveenschemond; Angela Seep, Stadskanaal; Yara Sietsma, Nieuw-Buinen; Joshua Slagter, Stadskanaal; Yante de Vries, 2e Exloërmond; Maureen van Wattum, Nieuw-Buinen; Kim Wieldraaijer, Stadskanaal; Johanna Wolters, Nieuw-Buinen

Terug
Ubbo Emmius ook jouw school? Meld je aan